další videa

Z ředitele lídrem školy (ZŠ a MŠ v Nebušicích)

Jak to vypadá, když je ředitel opravdový lídr?  Jaká k tomu vede cesta? Podívejte se, jakou proměnou prošla ZŠ a MŠ v Nebušicích. Jakou cestou se vydali a jaké zkušenosti v praxi nasbírali.

Lídr školy - vizionář a nositel inspirace (ZŠ Dolní Měcholupy)

Jaký má být a co musí umět takový lídr školy? Jak je důležitá podpora zřizovatele? Čím se liší lídr a "pouhý" ředitel? Podívejte se, jak to vypadá, když je ve škole inspirativní atmosféra a děti i učitelé tam chodí s radostí.

Představení studia veřejnosti - záznam z tiskové konference

Chcete vědět, o čem je nové studium, komu je určeno a kolik volných míst ještě zbývá? Zajímá vás, jaké změny se ve vzdělávání ředitelů do budoucna chystají? Podívejte se na záznam z tiskové konference, kde na dotazy novinářů odpovídali ministr školství Petr Gazdík, ředitel Národního pedagogického institutu České republiky Ivo Jupa a ředitel organizace Učitel naživo Martin Kozel.